Homepage » Author Archives: Editor (page 27)

Posts by: Editor

Aeroplan që paloset

Shumica prej jush ëndërrojnë që të kenë aeroplanin e tyre. Por, ku do ta parkonit? Tani ka zgjidhje. Shikoni videon e mëposhtme. Ky aeroplan mund...

Pogradec, Qellon dhe Vret Nenen

Policia e Pogradecit arrestoi nje 29-vjecare me emrin Anila Anxho me akuzen e vrasjes me dashje. Pak minuta para ores 9:00 te paradites se sotme...

Brazil, gruaja 79 cm lind femije

Maria do Socorro Gomes, braziliania e prekur nga semundja e nanizmit, ka nxjerre ne drite vogelushin Abner, i gjate me shume se gjysma e trupit...

Firefox 3.6 Eshtë Gati

Versioni final i Firefox 3.6 është paraqitur dhe thuhet se do të sjellë rritje të shpejtësisë, tema të ndryshme dhe shumë gjëra të tjera Versioni...