Ingrid Gjoni kapet mat me Olsin e Big Brother – FOTO

Ingrid Gjoni kapet mat me Olsin e Big Brother

Edhe Inis Gjoni është parë kësaj here te pub "Austria". Në fakt vajza e njohur e spektakleve kishte kohë që nuk dukej në pube apo bare, por një festë e organizuar te ky pub, mesa duket e ka tunduar atë. Në shoqërinë e saj ishte edhe e motra Ingridi, si dhe disa mikesha të saj. Gjatë darkës Inisi ka preferuar të pijë kryesisht birrë si dhe të bisedojë me mikeshat e saj. Ingridi dhe Inisi nuk janë vetëm motra por edhe dy shoqe të mira. Këtë fakt ato e pohojnë në çdo intervistë që japin për mediat.

Ingrid Gjoni kapet mat me Olsin e Big Brother

Ingrid Gjoni kapet mat me Olsin e Big Brother

Ingrid Gjoni kapet mat me Olsin e Big Brother

Ingrid Gjoni kapet mat me Olsin e Big Brother

 

Foto panaromaplus

Jepni mendimin tuaj