Homepage » Tag Archives: Humor (page 2)

Posts Tagged: "Humor"

Portokalli Agron Llakaj

Një intervistë serioze me Agron Llakaj i cili tregon për "Panorama Plus” jetën që bën jashtë "Portokallisë” dhe ndryshimet e sezonit të ri në tetor....