Homepage » Tag Archives: parukeri

Posts Tagged: "parukeri"

Ciljeta behet bionde

  Ka eksperimentuar shumë me look-un, koshiente edhe për faktin se tiparet spikatëse ia lejonin këtë luks. Dhe në fakt pas çdo ndryshimi, ne e...