Homepage » Author Archives: Editor

Posts by: Editor

Super Shfletuesi ne Re nga Maxthon

Maxthon Cloud Browser është shfletuesi në re! Super i shpejtë sipas Maxthon, kompanisë që ka punuar mbrapa këtij software. I disponueshem per shume plataforma si...

iPad me ekran super te madh

Pas fotove te iPhone 6, po dalin zera se Apple eshte duke projektuar një iPad me ekran 12.9 inch!Lajmin e përhap faqja Bloomberg dhe thekson...

Botërori Brazil 2014 dhe mjedisi

Kampionati Botëror i Futbollit po rëndohet gjithmonë e më shumë nga dioksidi i karbonit, me FIFA-n që llogarit se aktiviteti i këtij viti në Brazil...