Ciljeta behet bionde

image 

Ka eksperimentuar shumë me look-un, koshiente edhe për faktin se tiparet spikatëse ia lejonin këtë luks. Dhe në fakt pas çdo ndryshimi, ne e kemi pëlqyer Çiljetën. Madje pak kohë më parë kur vendosi të bëhej brune, dukej sikur gjeti lookun perfekt.

Mirëpo mbase Çiljeta nuk ka menduar kështu pasi nuk ka zënë rehat me flokët brune por vetëm një javë më parë, tek “E diela shqiptare” ku prezantoi këngën tek “Kënga Magjike”, ajo është shfaqur me flokët bionde shumë të çelëta. Natyrisht kjo ishte befasia e rradhës dhe si të gjitha befasitë ka edhe anën e saj negative. Në bloge të ndryshme në internet fansat e saj e kritikojnë për lookun e ri duke i këshilluar se flokët brune i shkojnë më shumë se të verdhat. Të shohim nëse Çili do t’i marrë parasysh këto opinione.

Jepni mendimin tuaj