Vajza dhe Motorra

vajza-seksi-motorra (3)

Te tjera foto ne brendesi te arikullit.

vajza-seksi-motorra (2)

vajza-seksi-motorra

vajza-seksi-motorra (4)

vajza-seksi-motorra (5)

vajza-seksi-motorra (6)

vajza-seksi-motorra (7)

vajza-seksi-motorra (8)

  1. s`me pelqen fare kjo faqe lojra kot me duken une ndodhem ne b.curr ose ne fund te botes dhee di te bej lojra me te bukura.chiste adios eshte spannjisht per ata qe se dine

  2. EJ VAJZA A KENI DESHIR ME BONE NJE GRUP SHUM TE MIR KUSH TE DOJ NGA JU VAJZAT TE BEHEMI NE GRUP OSE TE VEMI TEK GRUPI I NOIZYT VAJZA E!!SI MENDONI KUSH KA DESHIR LE TE LEJ KOMENTIN KETUUUUUUUU????????????

  3. shum pitha te fort ama ktu pata qef me pa ni matorr komplet se per qito pitha qa jon soncor kerkush veq 50 cent ni kafe edhe u kry oshe ja qet ni kyqje

  4. mua sme kan pelqy hiq ato lojra nashta juve po e mu jo..e un jom ma i bukur se ato qika palidhje krejt kan dal qysh kan fetyr me dal aty un nuk kisha dal po edhe me dal kisha dal ma bukur se ato spirra jo ashtu tung tung ju peshendes shum

  5. shum te bukura edhe vajzat por edhe motorrat hehe ok tung klm shum te bukura jeni dhe gjithmon ishalla keni mu kan

Jepni mendimin tuaj