Çiljeta foto ne plazh

Çiljeta në plazh

 

ciljeta-plazh-foto-shqip-seksi-sexy

ciljeta-plazh-foto-shqip-seksi-sexy

ciljeta-plazh-foto-shqip-seksi-sexy

ciljeta-plazh-foto-shqip-seksi-sexy

ciljeta-plazh-foto-shqip-seksi-sexy

ciljeta-plazh-foto-shqip-seksi-sexy

 

Çili preferon të rrijë me mikesha


Ka lënë pas një axhendë të ngjeshur me koncerte, festivale, klipe dhe plot aktivitete të tjera që kryefjalë kanë këngën dhe i ka lejuar vetes disa momente relaksi. Në fakt, Çiljeta po përfiton nga çdo ditë e lirë për t’u freskuar në pishinat afër Tiranës. Kësaj radhe paparaci ynë e ka zbuluar në një ambient shumë komod pak kilometra afër Tiranës, në kompleksin e quajtur Mai Tai. Aty Çiljeta nuk ishte me të dashurin e saj Romeon, por
me dy shoqe, Skandinada Lalën dhe Lusin, ish të dashurën e Olsit të “Big Brother”. Të treja vajzat kanë shijuar ambientin e mirë të kompleksit Mai Tai dhe jo në fundjavë, por në një ditë mesjave, tamam atëherë kur shumica e njerëzve janë në punë. Çiljeta kishte një palë rroba banjo ngjyrë portokalli, të njëjtën ngjyrë që ka përdorur edhe tek klipi “Puçi Puçi”. Siç e shihni edhe nga fotot ajo ka preferuar rroba banjo të vogla që të lejojnë të nxihesh sa më shumë, por që padyshim i lënë shumë pak vend imagjinatës, pasi duket pothuajse gjithçka.

 

Material nga Panorama Plus

  1. danger_dona@live.ca

    shum e mir je qili un jam edona nga kosova me pelqen gjithqka nga qdo kengë qdo videoklip gjithqka te dua shum ta dhuroj nje puthje t’pershendes ……..EdOnA

  2. je shum e fort cilijeta aa nuk te del kush perpara heheheh veq genta heheheehe te duan gjith te dua tungi edh emrin e ke sit timin hehhehe te dua fort

  3. Çdo përson i njohun pra VIP ka të drejtë te rrije më kë të dojë sepse edhe ata dikur kanë qene te vegjel dhe kane shoqni sa te ngushte aq edhe te gjere…ky eshte komenti sa i perkete artikullit juaj … e sa i perket edhe kesaj rrobave te banjos që ka Çiljeta të veshura…më duket se në plazhë/bazen është, por të pakten lakuriq nuk është…e bukur PO, trup të mirë PO, sy te bukur PO dhe provokativ çka është bukur kjo edhe për fotogjeni…

Jepni mendimin tuaj