Arta Bajrami zbulon gjoksin në Youtube

image

Ka përfunduar në youtube një video e Arta Bajramit me gjoksin e zbuluar.Bëhet fjalë për një mosfunksionim të mirë të veshjeve të këngëtares. Incidenti ka ndodhur gjatë një show televiziv,
ku ajo së bashku me Locon janë ftuar të interpretojnë këngën e tyre, (një super hit veror), “Asnjë
milimeter”. Busti i këngetares nuk i ka rezistuar dot shtrëngimit të fortë, dhe gjoksi ka shpërthyer
sipër tij. Videoja e hedhur në youtube nuk…

…zgjat më shumë se 1 minutë e 16 sekonda, por padyshim, që është koha e mjaftueshme që gjithë fansat e Artës, të shikojnë pjesë të pazbuluara më parë prej saj. Shikim të këndshëm të gjithëve.

Artikull nga Panorama Plus

  1. arta bajrami je femen shum shum e fort der per muziken tnde veq vazhdo shum shum e mir
    je veq naj vidjo klip te qart qitna se shum shum e mir jeeeeeeeee

  2. tung walla arta je shum e qart a veq vazhdo ama ma e mira kengetare esht dafina zeqiri ama edhe ti je shum emir te jap komplimente ok tung klm te dua arta kissss mpuch na une heh klm ciaoooooooo

  3. tung un jom hahah te pershendes ty arta shum edhe je shum e mir ama ma e mir se ti esht dafina zeqiri edhe genta ama edhe ti je shum e qart ok klm kisssssssss mpuch 😀

  4. ohh Kton e ka qi vali i notes brilland une e kam daj te tezes valin ma ka kallxu clipin Kur e Ka qi kton . i Ka qi edhe do amo nuk ban me fol !

Jepni mendimin tuaj