Homepage » Style

Category "Style"

Style!

Gëzuar Vitin e Ri 2014!

Gëzuar Vitin e Ri 2014! Ju urojmë shumë gëzim ne familjet tuaja, shëndet, hare, dhe paqe. Urojmë që ky vit të jetë sa më i...

Femrat – Rekordi Avatarit

Dashuria është një lojë ku fiton ai që nuk do te luajë... Kështu nis slogani i filmit Femrat, me regji te Rudina Vojvoda dhe skenar...

Pogradec:Festivali i Filmit Ballkanik

Një grup artistësh shqiptarë kanë organizuar sivjet për të tretin vit Festivalin e Filmit Ballkanik. Për herë të parë në këtë festival, që zhvillohet në...

Fillon Big Brother 5

Ka filluar edicioni i pestë i reality show, Big Brother Albania, me banorë të karakteristikave, moshave dhe vendeve të ndryshme. Në një shtëpi madhështore të...

The Voice of Albania, fiton Rina

Bukuroshja nga Prizreni, Rina Bilurdagu, është fituesja e spektaklit të madh të talentëve të këndimit “The Voice of Albania”, duke shkaktuar kështu befasinë më të...