Shkarko MP3 – Elvana Gjata – Vetes

elvana-gjata-vetes

elvana-gjata-vetes-mp3

elvana-gjata-vetes-mp3-shqip

elvana-gjata-vetes-mp3-shqip-kenge

Kenga e fundit e Elvana Gjates – Vetes

Shkarko MP3 – Elvana Gjata – Vetes

 1. Dmth nuk e pelqen asnjeri nga shoqeria juaj kete kengen e fundit qe ka bere Elvana me Florin?

  Po cila eshte kjo arsye kaq e forte?

  🙂

 2. elvana gjata je si shpirt clipin vetes e ke ber shum te bukur me pelqen shum gjith diten veç ate shikoj uuuuuuuurrrrrriiimmmmmmmmeeeee

 3. elvana a si shpirt ju e urreni se ama e mir se ju,hah

  mu me pelqen shume elvana dhe blero si kengetare shqiptare

  vanessa hudgens dhe zac efron si kengetare te huaj

 4. oj elvana gjat je shum shum e mir u kalla mas teje
  yll yll shpirt zemr gjdo gje qe egziston ne bot per veq te kqijave mpuq mpuq kiss

 5. elvana je ma e mira veq vazhdo te dua

  mos ta nin qka thojn te tjeret viq vazhdo je ylli i estraes * * * * * * * * * * *

  I LOVE YOU

 6. Pershendetje Elvana tu duam shum je maemira.Sa iperket kritikave un skam po disa qe potkretikojn mu medoket per ty osht ma mir se edhe me pas ktitika ajo osht per shkak gjelozis qe ekan ndaj teje

Jepni mendimin tuaj