Homepage » Tag Archives: agron llakaj

Posts Tagged: "agron llakaj"

“Portokalli”, edicioni i ri!

Drejtuesit kanë menduar që për të qenë të sigurt në një sukses tashmë të provuar, të rikthejnë personazhet e dikurshëm, që i kishin munguar sezonit...

Portokalli Agron Llakaj

Një intervistë serioze me Agron Llakaj i cili tregon për "Panorama Plus” jetën që bën jashtë "Portokallisë” dhe ndryshimet e sezonit të ri në tetor....