Homepage » Tag Archives: video fest

Posts Tagged: "video fest"

Dashuria e Ermal Fejzullahut

Në mjaft intervista dhe sipas asaj që deklaron gjithmonë tek të njohurit e tij, këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu është shprehur se nuk e ka provuar...