Dashuria e Ermal Fejzullahut

ermall-fejzullahu-shqip-muzike-video-kosove

Në mjaft intervista dhe sipas asaj që deklaron gjithmonë tek të njohurit e tij, këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu është shprehur se nuk e ka provuar ndonjëherë dashurinë edhe pse kjo mund të duket e çuditshme tek fansat.

Në edicionin e fundit të VideoFest, në tapetin e kuq këngëtari shoqërohej duke u kapur përdore me një bukuroshe për të cilën filloi të flitej se mund të jetë e dashura e tij. Madje tashmë vajzës i është bërë i ditur edhe emri:Ariana. Nuk dihet në fakt asgjë më tepër rreth kësaj, ndërsa së shpejti do ju informojmë për të tjera të reja.

Nga Bluetooth

Jepni mendimin tuaj