Homepage » Tag Archives: zana krasniqi

Posts Tagged: "zana krasniqi"

Zana Krasniqi pozon me Ryan

Ai është një ndër sportistët me të preferuar në Amerikë, jo vetëm sepse është fitues olimpik dhe thyes i disa rekordeve botërore në not, por...