Rovena Stefa rekord ne Youtube

Rovena Stefa-seksi-shqip

Mjafton të hedhësh një sy në faqen më të njohur ndërkombëtare të videove muzikore, You tube dhe të klikosh në titullin “Burrë të martuar dashurova”, dhe menjëherë do të shfaqet kënga më e fundit e Rovena Stefës klipin e së cilës ajo e realizoi gjatë verës. Ndërkohë poshtë në të djathtë të videos shfaqet numri i shikimeve që nga lançimi në internet i kësaj kënge, i cili ka thyer rekordet e kësaj vere si kënga më e shikuar nëinternet brenda një kohe kaq të shkurtër.

Çdo minutë komentet pasojnë njëri-tjetrin, – Rovena të lumtë, je shumë e mrekullushme, kënga shumë e bukur për ata që e kanë provu këtë realitet, si femrat edhe meshkujt, po çka të bajsh, shpesh DASHNIJA nuk ka kufi dhe arsye”, – Rovena hallall t’qoftë se tepër këngë të mir ke bo, hallaall. Je këngëtarja e parë që i ke kushtu diçka realitetit se shumë e shumë burra të martuar por na mashtrojnë e kur po e kuptojmë, po është shumë vonë atëherë s’po kë ça me bo veç me vazhdu qysh ka shku deri atëherë ose ose me u nda edhe me harru që ekziston dikund dashuria. Po nuk mundesh se një herë zemra dashuron e për këtë gjë është shumë vonë. Të puç, të dua shumë, you are the best love you “. Por ndërkohë nuk mungojnë edhe disa shaka të fansave të këngëtares të cilat i shkruajnë kështu: – E bukur kënga Rovena dhe me tekst të goditur. Shpresoj të mos jetë ndonjë eksperiencë e jotja. – Ndërkohë në intervista të ndryshme Rovena tregon se kur Avni Qahili i dha tekstin e këngës, në fillim pat njëfarë stepjeje për përmbajtjen impenjative që kishte, por duke patur parasysh mesazhin e shëndetshme që përcjell, vendosi ta pranojë. Në fund të fundit kënga nuk mund të ketë vetëm funksion argëtues, por edhe edukues.

PanoramaPlus

Jepni mendimin tuaj