Homepage » Author Archives: Editor (page 30)

Posts by: Editor

Florida, i ftohti ngrin iguanat

I ftohti qe ka prekur pjesen lindore te SHBA-se nuk po ngrin vetem njerezit por edhe kafshet. Keshtu, ne Florida eshte vene re nje fenomen...

100 Gjëra që nuk dini nga Viti 2009!

Pretendosni se dini ndodhitë kryesore çfarë ndodhi rreth botes në vitin 2009! Gaboheni!!! Faktet më interesante dhe të papritura mund të dalin nga lajmet e...