Rikthe skedaret e fshire gabimisht nga USB

Ju ndodh qe te keni probleme me USB-n dhe shpeshhere ajo nuk njihet nga kompjuteri juaj ? Keni fshire padashje skedare dhe dokumenta ne USB-ne tuaj ? Ne kete artikull do t`ju tregojme se si t`i zgjidhni ato dhe probleme te tjera me USB-ne tuaj.

Vazhdo Leximin e temes Rikthe skedaret e fshire gabimisht

Marre nga PCWELT.dedhe perkthyer nga iceman per Lirenti.com, Gusht 2012

Jepni mendimin tuaj