Homepage » Tag Archives: dashuria ariana

Posts Tagged: "dashuria ariana"

Dashuria e Ermal Fejzullahut

Në mjaft intervista dhe sipas asaj që deklaron gjithmonë tek të njohurit e tij, këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu është shprehur se nuk e ka provuar...