Homepage » Tag Archives: filma online

Posts Tagged: "filma online"

Femrat – Rekordi Avatarit

Dashuria është një lojë ku fiton ai që nuk do te luajë... Kështu nis slogani i filmit Femrat, me regji te Rudina Vojvoda dhe skenar...