Foto ku zhvishen Ami, Arbana dhe Ilda

Fundjavat e nxehta të vajzave të njohura të ekranit

shqip-ami-portokalli-vajza-shqiptare

Ami bën plazh Ermali punon..

shqip-arbanai-vajza-shqiptare-spektakel-gossip

Arbana në pritje për sfidën e rradhës..

 

shqip-ami-portokalli-vajza-shqiptare-2

shqip-ami-portokalli-vajza-shqiptare

image

Nga Panorama Web

  1. ami je shum sexy.po vetem ermali do te mbaj ty. per ne bosat e kokaines si i behet.apo mir e kam nji.gjithsesi mund te takohemi me ndonje rast te vecant lale.ajd ja klm

  2. AMI DHE AJO TJETRA SQENGAN TE BUKURA FARE KURSE ARBANA QENKA TE QIFSHA CILJET E RIHAN E ME RRADH ARBANA IS A STAR OF ALBANIA JU PERSHENDET RREBELI DIBRAN REMIRI

Jepni mendimin tuaj