Ilda nga pubet tek plazhet

ilda-big-brother-tirane-plazh-shqip

Padiskutim që Ilda e “Big Brother” do të gjendet në të gjitha ato vende ku njeriu mund të relaksohet e kënaqet. Mbase duke qenë për vite larg Shqipërisë, ajo e shijon më shumë se sa të tjerët jetën e Tiranës. Kjo mund të jetë arsyeja që Ilda simpatike shihet ngado, Kësaj rradhe paparaci ynë e ka fiksuar me aparatin e tij tek Kartodromi teksa shijonte rrezet e diellit dhe pishinën.

Për çudi siç ndodh shpesh, kësaj here ajo nuk ishte e shoqëruar nga djem por nga disa shoqe. Ja ku keni rast që të shikoni dhe trupin perfekt të Ildës, e cila në fakt nuk ka ngurruar ta tregojë dhe në disa foto të saj të cilat qarkullojnë në internet dhe që ajo i quan, thjehst artistike.

Nga Panorama Plus

Jepni mendimin tuaj