Lokali i Olsit plot me femra seksi

femra seksi  - big brother albania

Nëse do të jesh i suksesshëm në biznes, zgjidh një menaxher të mirë. Kështu ka menduar edhe pronarja e kompleksit “Austria” teksa mendonte akoma pa mbaruar programi “Big Brother”, se një person i përshtatshëm për t’u bërë menaxher i këtij kompleksi, mund të ishte djali i cili spikati për origjinalitetin e tij, Olsi.

Duket se kjo ka qenë pikërisht puna që po priste Olsi, pasi që në verë ai e ka marrë me shumë dëshirë menaxhimin e këtij kompeksi super modern. Ndërkohë krahas barit dhe restorantit, prej disa javësh, ambienti i restorantit luksoz mbas orës 22 të darkës, transformohet në një pub të jashtëzakonshëm. Të rinjtë mblidhen aty për të pirë një gotë dhe për tu argëtuar në një ambient pak të veçantë nga të tjerat. Kjo foto është bërë pak ditë më parë nga paparaci ynë në orët kur fillojnë të vijnë klientët e parë. Ja njëra prej tyre. E mirë apo jo?

PanoramaPlus

  1. aha sa i perket big brother albana edicionit te 2 ka qen i mir po i edicioni i 1 ka qe me i pelqyer per mua sa i perket klubeve te nates un nuk dal kurr se osht palidhje edhe sdi ma qka me thon ! me kte fjali e perfundoj i love you …?

Jepni mendimin tuaj