Video e Shpat Kasapit – Vetes nuk ja fali

[flashvideo filename=http://www.youtube.com/watch?v=onLEwK8rbNs width=300 /]

  1. Shpati je njesh.Ke dale yll tek ky videoklip.Je shume i mire.Enderroj te te takoj njehere sepse e adhuroj zerin tend dhe pelqej paraqitjen tende.Je shume i bukur.Te uroj sukses dhe nje jete te lumtur me te dashuren tende simpatike Aferditen.Je shume cool.You’re the best singer in Albania and in the whole world

Jepni mendimin tuaj