Homepage » Style

Category "Style"

Style!

Fillon Big Brother 5

Ka filluar edicioni i pestë i reality show, Big Brother Albania, me banorë të karakteristikave, moshave dhe vendeve të ndryshme. Në një shtëpi madhështore të...

The Voice of Albania, fiton Rina

Bukuroshja nga Prizreni, Rina Bilurdagu, është fituesja e spektaklit të madh të talentëve të këndimit “The Voice of Albania”, duke shkaktuar kështu befasinë më të...

20 profesionet e te ardhmes!

Nuk eshte nje film por realiteti i viteve qe po afrojne, mbase femijet tuaj apo femijet e femijeve mund te kene nje fushe me te...

5 motive për mos të mbajtur dietë

Nuk është gjithmon e rendesishme të dobësohesh, të humbasësh kilet e teperta dhe ti detyrohesh dietave të rrepta. Ja disa arsye pse nuk duhet mbajtur...