Bleona: Video me majmunin, nuk është e vërtetë

image

Ka qenë e ftuar në emisionin televiziv "Valamala Show"-"Përrallë me Tupan" në KTV me datën 30 maj 2008 këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti. Në këtë emision ajo ka sqaruar dhe pozitën e saj mbi një video të fundit që qarkullon tashmë në internet. Ajo e ka cilësuar këtë

të fundit, si një video të modifikuar dhe që gjithccka është vetmë një shpifje e radhës. Bleona i referohet pikërisht disa imazheve që së fundmi kanë dalë në internet nga adresa qeveria.eu dhe që e paraqisin atë duke i kërkuar një mjamuni të bëjë seks me të.

Material nga Revista Bluetooth

  1. ty nuk te kihet bes mi lale.ti tgjitha i bo jo me majmuni po dhe me ariun bo sex.ti pse shko kruhesh der te majmuni ajd ta shtri kabllin vllai jot

Jepni mendimin tuaj