Zbulohet e dashura e Ledios së Portokallisë

Zbulohet e dashura e Ledios së Portokallisë

Më në fund zbulohet e dashura e Ledios së “Portokallisë”, që njihet si Ramadani. Paparaci ynë e ka fotografuar aktorin e humorit, natën e Kurban Bajramit, ndërsa festonte me të dashurën e tij, vajza brune që shihni në foto. Çifti është parë tek qëndronin gjithnjë bashkë, dhe shumë pranë njëri-tjetrit, si dhe duke shkëmbyer gjeste intime. Ledio është një nga aktorët e rrallë të “Portokallisë”, që frekuenton shpesh jetën e natës.

Panorama Plus

Jepni mendimin tuaj