Homepage » Tag Archives: muzik

Posts Tagged: "muzik"

Genta dhe Zanfina

Shoqëria mes motrave Ismaili dhe këngëtares tjetër kosovare shumë të popullarizuar Genta Ismajli nuk ka të ndalur, edhe pse një kohë u përfol për një...