Genta dhe Zanfina

seksi-shqip-foto-genta-zafina

Shoqëria mes motrave Ismaili dhe këngëtares tjetër kosovare shumë të popullarizuar Genta Ismajli nuk ka të ndalur, edhe pse një kohë u përfol për një zënkë mes të lartpërmendurave.

Si duket, situata kritike tashmë ka kaluar. Kohë më parë nëpër internet qarkullonin disa foto, ku protagoniste ishin Adelina dhe Genta Ismajli kurse këtë radhë për të gjithë ata që besonin se Zanfina dhe Genta janë “rivale”, ja ku mund të vërtetojmë të kundërtën me këtë foto. Fotoja është shkëputur nga xhirimet e fundit për festat e fundvitit në një televizion kosovar.

Panorama PLUS

  1. jeni shme seksi te dyja jam nje nga fanci me i cmedur per genta ismili sic me therrasi dhe mua kam deshire ta takoj genten me pi nje kafe dhe le te vdes pastaj jam 19 vjce SI MUNDE TA TA KOJ GENTEN pergjigjen ju lutem ma ktheni ne adresen e msn ju lute sume naten

Jepni mendimin tuaj