Madonna: Seksi më i fortë, me një shqiptar

madonna_dont_tell-sex-balls-seks-me-shqiptar-emri-i-shqiptarit-qe-beri-seks-me-madonen

Madonna në një intervistë në MTV, ka deklaruar se në jetën e saj ka provuar shumë burra, por ai që ka qenë më i çuditshmi dhe më i forti në seks ka qenë një shqiptar. Ajo që nuk dihet është se kush ka qenë ai fatlumi që ka pasur një
marrëdhënie kaq të afërt me divën e muzikës. Gjithsesi, na vjen mirë që

krahas namit të keq me të cilin shpesh nga kanë prezantuar ne shqiptarët, të mund të na cilësojnë dhe paksa si dashnorë të mirë. Gjithsesi sipas saj, kjo marrëdhënie e shkurtër ka përfunduar, sepse djali në fjalë nuk ka qenë shumë shakaxhi dhe se nuk e bënte shumë të qeshte, megjithatë diçka e paska pasur të mirë.

Material nga Revista Bluetooth

  1. Filan Fisteku

    Jo vetem Madonna, por edhe Britney Spears bashke me Paris Hilton e bene nje treshe me nje Shqiptar nga Fieri dhe shprehen qe kjo ishte hera e pare qe ato me te vertete e ndjene thelle.

    Paris Hilton vendosi te hapi Hilton Hotel ne Shqiperi.

    Britney Spears vendosi te kendoje nje kenge te re te dedikuar dashnorit me te mire. Kenga quhet “Give Me More” http://www.youtube.com/watch?v=m3ceCMpPJgc&feature=user

  2. oooooo Hallall ju qoft meshkujve shqiptare e paskan treguar veten e tyre Madona, Britny, Paris e paskan kuptuar mene fund qe ne jemi te forte dhe shum te ndjeshem perbes edhe un kisha bere sex lezbo me to me u bo reale i dua shum dhe sho enderr e sidomos Madonen e dua shum qao

  3. a bre shqiptaret nuk dot mushemi men kurr,nese e shohim nje mize ne nje kokerr sheqeri thom se arush ishte kan 70%te shqiptarve thash e tthame komentojm e lavdata,paris hilton per nje pic ka ber sex/britny 16 vjeqare ka dal pi wc’me kater nxensa deshur/madona lavire porno star vetem skender beu qe se ka q….

Jepni mendimin tuaj