Homepage » Tag Archives: Style

Posts Tagged: "Style"

Portokalli Agron Llakaj

Një intervistë serioze me Agron Llakaj i cili tregon për "Panorama Plus” jetën që bën jashtë "Portokallisë” dhe ndryshimet e sezonit të ri në tetor....