Valentina, motra seksi e Gjyste Vulës sfidon

Valentina, motra seksi e Gjyste Vulës sfidon

Me profesion këngëtare por jo shumë e njohur në trojet shqiptare, ajo jeton në Amerikë dhe atje kënaq publikun shqiptar me këngë shqipe. Valentina Dedvukaj, është me origjinë nga Mali i zi por edhe motra e këngëtares tashmë të njohur të estrades Gjyste Vulaj. Këto ditë ajo ka realizuar një set me fotografi ku mundohet te nxjerrë në pah hiret e saj femërore. Ajo njihet ndryshe si një nga motrat më ekstravagance dhe këtë fakt e tregon më së miri edhe kjo foto të cilën ne kemi zgjedhur për të ilustruar lajmin.

Panorama Plus

  1. mmm….shum e bukur!!!!!!sipas mendimit tim Valentina ka me pas shum suksese ne jet!prandaj i uroj shum shum shum suksese,sepse e suksesshme èsht vet! veq vazhdo keshtu loqkkk

  2. uuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhh tju kisha pas veq ni dit me ba sex me juve gj veti ma shum si kisha desht sepse jeni shu te forta per sex

  3. o met vertet je shum sexy skam fjal per ty pa koment a gjysta jo tybe sem, plqen ty o shum kom qef mu kon trupin sit tondin me pas se ftyren e kom mat mir bilem

Jepni mendimin tuaj