Homepage » Tag Archives: Muzika

Posts Tagged: "Muzika"

Sinani ngushellon Sonin

Miqësia mes Sinan Hoxhës dhe Soni Malajt tashmë është një histori e vjetër për publikun. Por, pas një periudhe shkëputjeje duket se shokët janë rikthyer...