Konkurs: Dhurohet nje licens falas per Anti-Virus 2012

Dhurohet nje license 1 vjecare per Anti-Virusin TrustPort Total Protection 2012

Programin mund ta shkarkoni nga linku qe do ku derkojm me mesazh privat (direkt nga faqja zyrtare e produktit)

Po si ta fitoni kete license Falas??? Ja Rregullat e Konkursit![SIZE=4]1- Klikoni ne Linket siper Like, Share, Tweet, dhe +1 nga Google!
2- Postoni ne Profilin tuaj Facebook, Twitter, GooglePlus kete adrese:
[/SIZE][code]http://www.lirenti.com/showthread.php/14362-Konkurs-Dhurohet-nje-licens-falas-per-Anti-Virus[/code]3- Postoni emrin tuaj tek kjo tema per tu futur ne shorte!

Jepni mendimin tuaj