Nita, motra seksi e Nora Istrefit

sexi-motra-e-nora-istrefi-nita

Është më e vogël, por në forume të ndryshme komentohet si vajzë shumë seksi, dhe që madje ia hedh edhe vetë së motrës, Nora Istrefit. Është Nita, vajza zeshkane shumë e gjatë dhe simpatike, foto të së cilës qarkullojnë së fundi në internet jo vetëm për faktin, që është motra më e vogël e Norës, por se e shoqëron këngëtaren pothuaj në të gjitha koncertet, apo evenimentet muzikore ku ajo merr pjesë edhe pse vetë nuk merret me art.

 sexi-motra-e-nora-istrefi-nitaAjo vazhdon ta bëjë këtë, ndërkohë që ka obligimet e saj me shkollën. Vetë Nora ka pohuar në intervista të ndryshme se e ka Nitën,një mbështetje të fortë në punën dhe karrierën e saj muzikore, edhe pse është po ashtu shumë e lidhur me motrën të tjetër të vogël, Erën, 14 vjeç. Pas një heshtjeje të gjatë dhe një thashethemnaje rreth jetës së saj private, Nora Istrefi vetëm pak javë më parë thyeu përfundimisht akullin për të rrëfyer në media, historinë e saj të dashurisë me Robert Berishën, djaloshin me të cilin ka qenë Zbulohet Nita, motra seksi e Nora Istrefit prej 2 vitesh e dashuruar. Edhe pse vihet re një lloj tërheqje e këngëtares nga ekrani, mesa duket është duke shijuar momentet e lumtura me të fejuarin, Robertin. Mësohet të ketë pohuar se ka shumë projekte muzikore për të realizuar,por një gjë është e sigurt që ka hequr përfundimisht dorë nga festivalet muzikore të Tiranës dhe Prishtinës

Burimi PanoramaPlus

  1. shum e bukur nora por ma e bukur motra e saja me fala nora edhe ti je bukur

    po maa e bukur nita tung klmmm
    mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nga nesa agnesa

  2. une jom ibish dervishi jom i interesun mu martu me qit motren e nores me niten dmth nese kish bo per nevoj qe mi shiku disa lop i kom njo 73 copa pres pergjigjen nga ju flm per mirkuptim.

Jepni mendimin tuaj