Nora Istrefi surprizon me lookun e ri

nora istrefi - look i ri seksi

Ajo është një femër tejet seksi dhe e pëlqyer me performancat e saj në Kosovë, Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë. Nora Istrefi është padyshim një nga ato këngëtare shumë të këndshme  për t’u dëgjuar dhe akoma më interesante për t’u parë.

nora istrefi seksi- shqip muzik

Kjo ka qenë arsyeja që ajo, por edhe shumë kolege të saj kanë ditur të mbajnë të mbërthyer fansat e tyre me supriza, të cilat jo gjithmonë kanë të bëjnë me karrierën e tyre. Ja ku na vijnë dy foto të reja të Nora Istrefit, e cila paraqitet me një look shumë ndryshe. Super brune, vajza duket shumë seksi, pasi pamja e saj nuk ka sesi të jetë ndryshe. Ndërkohë presim lajme nga karriera e saj muzikore, mbase një klip të ri.

Burimi: PanoramaPlus

Jepni mendimin tuaj