Homepage » Author Archives: Editor (page 3)

Posts by: Editor

Amerika Feston 237 vjet Pavarësi

Nga: AGIM NEZA 4 Korriku është datëlindja e Amerikës! 237 vjet pavarësi dhe Amerika mbetet gjithmonë e re në shpirtin e saj demokratik. Kjo datë...